Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ brushless motor unmanned camera drone ] eşleşme 5 Ürünler.
3840×2160 Fırçasız Motorlu İnsansız Kamera Drone 5G GPS
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Adet/Koli: | 6 adet/koli |
1000m Mesafe ile Mikro Mini 90mins İnsansız Kamera Drone FPV
| güç: | Fırçasız Motor |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
Waypoint 35mins İnsansız Kamera Drone Rc Beni Takip Et Sakin Modu
| renk: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| Radyo Kontrol Stili: | RC |
Fırçasız Motor 4k Gps Cfly Drone 3100mAh İnsansız Hava Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
Dropshipping 6k Rc Drone Hd Hava Uçağı Gps 4k Kamera 5g Wifi Fpv Rc
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
1

