Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ remote control unmanned camera drone ] eşleşme 4 Ürünler.
35W İnsansız Kameralı Drone Uzaktan Kumandalı Hd 6k 9.69Wh Çift Kameralı Drone'lar
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı: | 0°C~40°C |
| Pil Net Ağırlığı: | 196 gr |
500m CFLY DF808 İnsansız Kameralı Drone 4k UN38.3 Uzaktan Kumandalı Kameralı Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m, maksimum 500m (uygulamada ayarı değiştirmeniz gerekir) |
Waypoint 35mins İnsansız Kamera Drone Rc Beni Takip Et Sakin Modu
| renk: | Siyah beyaz |
|---|---|
| Malzeme: | PP |
| Radyo Kontrol Stili: | RC |
1000m Mesafe ile Mikro Mini 90mins İnsansız Kamera Drone FPV
| güç: | Fırçasız Motor |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
1

