Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ altitude hold cfly drone ] eşleşme 25 Ürünler.
21mins CFLY Dream Wifi Pocket Drone Maksimum İletim Mesafesi 2 Eksen
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
|---|---|
| YER: | GPS / GLONASS + optik akış |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
35mins FCC Cep Hava Drone Quadcopter Helikopter WiFi HD Kamera
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
FCC Drone Işık Gösterisi Drone'ları, 3 Eksen 19m/s Wifi Kontrollü Maceracı Drone
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Wifi 21mins Fhd Fpv Drone 2 Eksen Gimbal GPS 4K Kamera Fırçasız
| boyut: | 148 X 145 X 60 mm (LXWXH) |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
Otomatik Takip 3 Eksen Gimbal 4k Drone, Orbit Dual Gps Drone 35mins
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
11.4V İHA 5000m Şanzıman Dört Çekirdekli Drone 3100mAh Beni Takip Et RC Drone
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
Katlanabilir Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Hız Aralığı: | ≤ 3m/s |
| Çalışma Frekansı: | 5.8GHz/2.4GHz |
50 Kez Yakınlaştırma 19m/S 3100mAh Wifi Kamera Drone 30FPS 4k Fırçasız Motor
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Oyuncak Drone Hava Fotoğrafçılığı 3100mAh
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
280mm Dingil Mesafesi 19m/s Başsız RC Drone Quadcopter 3100mAh 11.4V 4K Çift Kamera
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |

