Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ altitude hold cfly drone ] eşleşme 25 Ürünler.
5km Başsız Yükseklik Tutma Cfly Drone 35.34Wh Uzaktan Kumandalı Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Deniz Üstü Maksimum Hizmet Tavanı: | 5000 m |
5120×3840 MSDS Çocuklar Yetişkinler İçin Katlanabilir Mini Drone Kamera Rakım Tutma
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Kamera Görüntü Boyutu: | 5120*3840(20MP) |
MSDS Yükseklik Tutma 3D Flip Quadcopter Başsız Katlanabilir Helikopter Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
4k HD Kamera ile Katlanabilir 35mins Yüksek İrtifa GPS RC Drone
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
CFLYAI Dingil Mesafesi 280mm Wifi Cep Drone Rakımı Geniş Açı Noel Hediyesi Tutun
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Başsız Yükseklik Katlanabilir Drones Oyuncaklar 5m / S Ascent 3 Eksen Uzaktan Kumandalı Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Boy: | Aç: 182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
Drone foldable mini drone camera with 4K HD camera for kids and adults drones with altitude hold mode one key take off
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Şarj Girişi: | 5 V 2A(önerilir) |
5000m Uçan FPV Drone 10m/S Başsız Mod Yükseklik 60Mbps MSDS
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
2 Eksen Cfly Dream Drone Uçuş Planlama, 1000m Follow Me Drone One Key Takeoff
| İşlev: | Yükseklik Tutma Modu, Kameralı, LED ışıklı, G-sensörlü |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
Cfly 2 Eksen Gimbal Micro Gps Drone, Sabit İrtifa Mini Drone 1080p Kamera
| boyut: | 148 X 145 X 60 mm (LXWXH) |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |

