Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ gps four axis aerial drone ] eşleşme 40 Ürünler.
Ambarella A12 Hava Quadcopter Drone tek atış Anti Shake Gimbal Fırçasız
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Boy: | Açılma:182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS/GLONASS |
5G Fırçasız 19m/s Gps Katlanır Drone CFLY 2 Hava Fotoğrafçılığı Quadcopter
| Ürün adı: | inanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Oyuncak Drone Hava Fotoğrafçılığı 3100mAh
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
Hava Fpv Noktaları Çizim Drone Kamera 1080p Hd Oyuncak FCC 4K HD Radyo Kontrolü
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
280mm Dingil Mesafesi WIFI FPV 4K Gimbal Drone Fırçasız Hava Fotoğrafçılığı Drone
| Ürün adı: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
LiPo 18650 Selfie Anten GPS RC Drone 5000m CFLY, 4k Kameralı
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Pil Türü: | LiPo 18650 |
35mins Hava Çekimi Uçan FPV Drone HD Kamera Fırçasız WIFI 515g
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
4k Drone Fırçasız Gps, 280mm Dingil Mesafesi Gps Drone Quadcopter Mini Con Kamera
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
216mm Dingil Mesafesi 500m RC Oyuncak Drone 3 Eksen Verici Alıcı Eve Dönüş Yörüngesi
| Ürün adı: | inanç |
|---|---|
| Radyo Kontrol Stili: | RC Hobi |
| Kontrol Edilebilir Menzil: | adım : -90 ° ~ 0 ° |
21mins Fırçasız Motorlu Hava Quadcopter Drone Otomatik Takip
| boyut: | 148 X 145 X 60 mm (LXWXH) |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |

