Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ gps four axis aerial drone ] eşleşme 40 Ürünler.
5.8G 4k Uzaktan Kumandalı Uçan Drone, Kamera 5MP 515g Tracker Rc Quadcopter
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
35Mins 74mm Yükseklik Ultra Net 4k Çift Kamera Drone WIFI FPV Oyuncak
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
3840 × 2160 ROHS Wifi Video Drone 60Mbps Kameralı Uzaktan Kumandalı Drone'lar
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maksimum Video Biti: | 60 Mb/sn |
| Maksimum Çıkış Hızı: | 5m/sn(spor modu) 2m/sn(Normal mod) 2m/sn(Sakin mod) |
Camara ile CFLYAI 4k Surround Dörtlü Kamera Drone Mini Rc Engel Yok
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksimum Uçuş Süresi: | 35 dk |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m , maksimum 500m (uygulamadaki ayarın değiştirilmesi gerekir) |
4K HD MSDS 60Mbps Hava Kamerası Quadcopter CFLY DF808 Radyo Kontrolü
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Boy: | Aç: 182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
FCC Fpv 3 Eksen Gimbal Kamera Drone 280mm Dingil Mesafesi Çift Kamera
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gerekli İşletim Sistemleri: | Yukarıdaki Andrio 6.0, yukarıdaki IOS 9.0 |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Endüstri GPS Dörtlü Kamera Drone Optik Akış Konumlandırma 3100mAh
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Kapasite: | 3100 mah |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
FCC Aerofotografi Uçan FPV Drone WIFI Gerçek Zamanlı İletim
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Optik Akış Fpv Uçağı Uçağı, 5000m CMOS Rc Uçağı Uçağı Wifi Kamera
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksimum Uçuş Süresi: | 35 dk |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m , maksimum 500m (uygulamadaki ayarın değiştirilmesi gerekir) |
120m Uçuş 170mm Uzunluk Dörtlü Kamera Drone Ambarella Sensörü, 3 Aixs Kameralı
| Boyut: | Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
|---|---|
| Maksimum Uçuş Süresi: | 35 dakika |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m, maksimum 500m (uygulamada ayarı değiştirmeniz gerekir) |

