Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
Ambarella A12 Hava Quadcopter Drone tek atış Anti Shake Gimbal Fırçasız
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Boy: | Açılma:182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS/GLONASS |
Sarsıntı Önleyici Fırçasız Katlanabilir Drone 500mA 3 Eksen Gimbal 2600mAh
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Boyut: | Aç: 182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
| Maksimum FPV iletim mesafesi: | 5000 m |
4k Quadrocopter CFly Dream Drone Radyo Kontrolü Rc Gps Konumu
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
1080p Kamera Canlı Video ve Gps Geniş Açı ile Mikro Gimbal CFLYAI Drone
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
3100mAh 19m/s 4k Quadcopter Drone 3 Eksen Gimbal Kamera 5G Wifi Gps MSDS
| Ürün adı: | inanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
Pro 6K Combo Sağlam Paket GPS RC Drone Katlanabilir 3 eksen
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
26 dBm Waypoint Orbit 4k Quadcopter Drone Ultrasonik Çift Gps Konumu
| Mobil uygulama: | C-Fly 2 |
|---|---|
| Maksimum FPV iletim mesafesi: | 5000m |
| Hava fotoğrafçılığı modu: | dronie, roket, daire, sarmal, bumerang |
Ultrasonik Rakım 3 Eksen Gimbal 4k Ultra HD Drone ROHS 4K Kamera GPS
| sertifikasyon:: | CE, FCC, ROHS, PAH |
|---|---|
| tip: | gps drone |
| Malzeme: | PP |
Gimbal Fırçasız Uçan FPV Drone 4.5m Yükseklik 3 Eksen Sarsıntı Önleyici 4K GPS
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maksimum İniş Hızı: | 2m/sn(spor modu) 1,5m/sn(Normal mod) 1,5m/sn(Sakin mod) |
| Çalışma Frekansı: | 5.8GHz/2.4GHz |
Newly Designed Collapsible China GPS Drone Brushless Motor 4K Wifi Camera with Frame R/C Drone Battery Plastic
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Kontrol tipi: | Uzaktan kumanda |

