Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
1.5m/S 5V 2A Wifi Kamera Drone Optik Akışlı Rc Quadcopter Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
4.5m Rakım 5120×3840 4k Quadcopter Drone Dört Eksenli UN38.3 Kamera VR ile
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
4K X50 Yakınlaştırma Sarsıntı Önleyici 5G Wifi Uçağı 4.35V RC Katlanabilir Uçağı
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
UN38.3 19m/sn RC Katlanabilir Cep Uçağı 5.8GHz FCC, 4k HD Kameralı
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
Pervasızca GPS LiPo 18650 RC Kamera Drone 500mA Uzaktan Kumanda Kamera Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Boy: | Açılma:182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) |
| Deniz Üstü Maksimum Hizmet Tavanı: | 5000m |
4.5m Yükseklik Fırçasız Aydınlatma FPV Rc Drone 128GB Follow Me 4k Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Maksimum İniş Hızı: | 2m/s (spor modu) |
5km FPV 35.34Wh Wifi Video Drone 3840×2160 4k Gps Quadcopter
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Maksimum İniş Hızı: | 2m/s (spor modu) |
Katlanabilir Quadcopter GPS RC Drone 60Mbps 5000m Fpv Mini Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Hız Aralığı: | ≤ 3m/s |
| Çalışma Frekansı: | 5.8GHz/2.4GHz |
280mm Dingil Mesafesi Uçan FPV Drone GPS GLONASS 4k HD Çift Kamera 35W
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Maksimum şarj gücü: | 35W |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
CFLYAI Dingil Mesafesi 280mm Wifi Cep Drone Rakımı Geniş Açı Noel Hediyesi Tutun
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |

