Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
Cfly 2 Eksen Gimbal Micro Gps Drone, Sabit İrtifa Mini Drone 1080p Kamera
| boyut: | 148 X 145 X 60 mm (LXWXH) |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
EISl CFLY DF808 RC Quadcopter Drone 5W 4K PRO GPS Drone 2 Eksen Gimbal
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
5.8G WiFi ile Lipo 18650s Çift GPS Drone 5000m FPV Quadcopter Drone
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| tasarlamak: | Katlanabilir, taşıması kolay |
| sensor: | SONY |
280mm Dingil Mesafesi 5.8g Uav Gps Drone Hd 4k Kamera Gimbal ile 30fps
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| tasarlamak: | Katlanabilir, taşıması kolay |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
5G 35 Dakika 3100mAh 5000m Uzaktan Kamera Drone FCC Katlanabilir GPS Drone
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
3840×2160 35.34Wh Fırçasız Taşınabilir GPS Drone UN38.3 Beni Takip Et Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Video Kayıt Çözünürlüğü: | 3840×2160 |
4K Kamera Fırçasız Motor Katlanabilir GPS Drone Helicute 5000m
| Ürün boyutu: | Katlama: 17*10.8*7.4 CM Açılma: 18.2*25.5*7.4 CM |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Adet/Koli: | 6 adet/koli |
35 Dakika Uçan 5000m Fırçasız Gps Drone 11.4V 3100mAh, Kamera 4k ile
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| tasarlamak: | Katlanabilir, taşıması kolay |
| sensor: | SONY |
Fırçasız Katlanabilir 5G GPS Drone 5m Yükseklik Hava Fotoğrafçılığı UN38.3
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Maksimum Çıkış Hızı: | 5m/sn(spor modu) 2m/sn(Normal mod) 2m/sn(Sakin mod) |
Otomatik Takip 3 Eksen Gimbal 4k Drone, Orbit Dual Gps Drone 35mins
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |

