Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
FCC 1.5m/s Katlanabilir Dört Eksenli Drone 4K HD GPS WIFI MV Etkisi Lipo 18650
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
2 Eksen Gimbal Fpv Selfie Kamera Drone Rc 3100mAh Akıllı Telefon Fırçasız
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
3100mAh Katlanabilir 4k Ultra HD Drone Ambarella A12 Wifi Rc Kameralı Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Boy: | Aç: 182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
Engelden Kaçınma Uzun Menzilli RC Drone 60Mbps 5000m MSDS Uzaktan Kumanda
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Hız Aralığı: | ≤ 3m/s |
| Çalışma ortamı: | su yüzeyi veya emici malzeme zemini hariç (kalın halı gibi) |
9.62Wh 5000m Katlanabilir Beni Takip Et Drone Uçak WiFi Mini Quadcopter Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Boy: | Aç: 182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
Helikopter Uçak 5000m Katlanabilir RC Drone 3840×2160 WIFI FPV Drones
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS/GLONASS |
5g Wifi 5km Fırçasız Motorlu Quadcopter MSDS 4K HD Kamera Drone
| ürün: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| tasarlamak: | Katlanabilir, taşıması kolay |
| sensor: | SONY |
UN38.3 3840×2160 Hava Quadcopter Drone 4K HD 2m/s Mini Oyuncak Drone
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Maksimum İniş Hızı: | 2m/s (spor modu) |
FCC Fpv 3 Eksen Gimbal Kamera Drone 280mm Dingil Mesafesi Çift Kamera
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Gerekli İşletim Sistemleri: | Yukarıdaki Andrio 6.0, yukarıdaki IOS 9.0 |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Fırçasız FCC 3 Eksenli Gimbal Drone, Katlanabilir Mini Bavul Drone Hd Kamera
| Optik akış sistemi: | Evet |
|---|---|
| Ultrasonik yükseklik sistemi: | Evet |
| sensör: | Ambarella A12, SONY CMOS; |

