Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
CFLY Faith 2 Katlanabilir Drone 3 Eksen Gimbal 5KM FPV GPS RC Drone
| Ürün adı: | inanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
Fırçasız Motor 4k Gps Cfly Drone 3100mAh İnsansız Hava Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
5G Fırçasız 19m/s Gps Katlanır Drone CFLY 2 Hava Fotoğrafçılığı Quadcopter
| Ürün adı: | inanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
19m/s Gps 4K 30fps Follow Me Drone 11.4V RC Quadcopter Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
Fotoğrafçılık CFLY DF808 Rc Uçak Drone 5000m Fpv Gyro Android 6.0
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
3840×2160 120m Uzun Menzilli RC Drone GPS GLONASS, Kamera 4k Çerçeveli
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
60Mbps 3 Eksen Gimbal Fırçasız Uçağı CFLY DF808 4k Kameralı Uçağı
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Maksimum Video Bit: | 60 Mb / sn |
Ambarella A12 30fps Kamera Gps Quadcopter Drones Dört Kanat 19m/s
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Kat: 170X108X74mm(U*G*Y) |
500m Yükseklik 3840×2160 Fırçasız RC Uçağı Hd GPS 4K Kameralı 500mA CFLY
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
LiPo 18650 Selfie Anten GPS RC Drone 5000m CFLY, 4k Kameralı
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Pil Türü: | LiPo 18650 |

