Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
Faith RC Orbit Waypoint 4k Ultra HD Drone 128GB 3 Eksen Katlanabilir
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
5000m 515g Mini Drone Rc 4k Hd Kamera Wifi Çift Kameralı Havayı Keşfet
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
Sensör CMOS Spiral 4k Ultra HD Drone Ayarlanabilir 4K Kamera GPS FCC
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
120m Gps 4k Beni Takip Et Drone Hava Fotoğrafçılığı Drone 3 Eksen Gimbal
| Boyut: | Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
|---|---|
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m, maksimum 500m (uygulamada ayarı değiştirmeniz gerekir) |
| Kontrol Edilebilir Menzil: | adım:-90°~0° |
Wifi Selfie Cfly Drone 21mins Uçuş Süresi Otomatik Dönüş Cfly Dream
| Model numarası: | DF801 / HAYAL |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 175 mm |
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler Dahil): | ≤250g |
5.8g Wifi 5km GPS RC Drone 4k HD Kamera Micro SD Ultrasonik Sistem
| Optik akış sistemi: | Evet |
|---|---|
| Ultrasonik yükseklik sistemi: | Evet |
| stabilizasyon: | 3 eksenli (adım: + 30 / -120 ° , rulo: ± 35 °, rota: ± 30 °) |
MSDS 280mm Dingil Mesafesi GPS Quadcopter Drone 5.8G Uzaktan Kumanda
| Ürün boyutu: | Katlama: 17*10.8*7.4 CM |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
Basitleştirilmiş Gps 4k FCC Hava Fotoğrafçılığı Drone 3 Eksen Gimbal
| Boyut: | Kat:170 X 108 X 74 mm(U*G*Y) |
|---|---|
| Kapasite: | 3100mAh |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m, maksimum 500m (uygulamada ayarı değiştirmeniz gerekir) |
3100mAh 19m/s Katlanabilir Follow Me Drone 5000m Gps Kameralı
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
Endüstri GPS Dörtlü Kamera Drone Optik Akış Konumlandırma 3100mAh
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Kapasite: | 3100 mah |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |

