Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
35mins 11.4V 5000m 4k Ultra HD Drone Uzaktan Kumanda 50X Zoom Cfly Dream Drone
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
4K WIFI 60Mbps Cfly Drone Geniş Açılı Drones 500mA Kameralı Oyuncaklar
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Pil Enerjisi: | 35.34Wh |
5km 19m/s Fpv 4K RC Drone Otomatik Dönüş 4.35V Rc Helikopter Quadcopter
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
4k Kamera ile 3100mAh 5.8G GPS Katlanabilir Cep Drone Otomatik Dönüş
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
5000m Quadcopter Optik Akış 6k Kameralı Drone 19m/s Katlanabilir Rc Drone'lar
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS / GLONASS |
500mA 4k Quadcopter Drone CFLY DF808 5W EIRP Rc Drone'u Takip Ediyor
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Boy: | Açılma:182 X 255 X 74 mm (U*G*Y) |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS/GLONASS |
MSDS Katlanabilir Follow Me Drone 5000m 4K CFLY DF808 Katlanabilir WIFI Drone'lar
| ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515g |
| Uydu Konumlandırma Sistemleri: | GPS/GLONASS |
280mm Dingil Mesafesi WIFI FPV 4K Gimbal Drone Fırçasız Hava Fotoğrafçılığı Drone
| Ürün adı: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
4k 30fps 3100mAh Kamera Drone Helikopter Fırçasız Selfie Katlanabilir Rc Drone
| Ürün adı: | CFLY İnanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
MSDS 19m/s 4k Gps Quadcopter Drone El Uzaktan Kumandası 128GB FCC
| Ürün modeli: | CFLY DF808 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |

