Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cfly micro gps drone ] eşleşme 86 Ürünler.
3840×2160 Fırçasız Motorlu İnsansız Kamera Drone 5G GPS
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Adet/Koli: | 6 adet/koli |
PRO Gimbal 11.4V 4K 30FPS RC Oyuncak Drone Hava Fotoğrafçılığı 3100mAh
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
5KM RC GPS 3 Eksen Gimbal Kamera Drone Fpv Optik Akış 180mins Şarj
| tip: | 11.4v, 3100mAh |
|---|---|
| Yaş aralığı: | 14 Yaş ve Üzeri |
| Gimbal Stabilizasyonu: | 3 eksenli |
Faith 2 3 Eksen Gimbal Wifi Drone GPS'li 19m/sn Beni Takip Et Yol Noktası
| Model adı: | inanç 2 |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280mm |
35mins 4W Fırçasız RC Drone 4K HD Kamera Uzun Menzilli GPS 20MP Fotoğraf
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |
Camara ile CFLYAI 4k Surround Dörtlü Kamera Drone Mini Rc Engel Yok
| boyut: | Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Maksimum Uçuş Süresi: | 35 dk |
| Maksimum uçuş yüksekliği: | 120m , maksimum 500m (uygulamadaki ayarın değiştirilmesi gerekir) |
CFLYAI Rc 5G 4k Ultra HD Drone Wifi Helikopter Otomatik Dönüş
| boyut: | Aç 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
5.8g 35W RC Oyuncak Drone Wifi 4k Hd Kamera G Sensör Radyo Kontrol Dış Mekan
| Kapasite: | 3100 mah |
|---|---|
| Voltaj: | 11,4V |
| Pil Türü: | LiPo 3S |
35mins Fırçasız Motor Katlanabilir Follow Me Drone 3 Axis Gimbal Return Home 4k Hd
| boyut: | Açma : 182 X 255 X 74 mm (L * W * H) Katlama: 170 X 108 X 74 mm (L * W * H) |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280 mm |
| Pil Türü: | LiPo 3S |
50 Kez Yakınlaştırma 19m/S 3100mAh Wifi Kamera Drone 30FPS 4k Fırçasız Motor
| Ağırlık (Pil ve Pervaneler: | 515G |
|---|---|
| Dingil açıklığı: | 280mm |
| Max hız: | 19m / s (spor modu) |

